Болить поперек, а винен сідничний нерв?

Болить поперек, а винен сідничний нерв?

0 Автор admin

Симптоми защемлення сідничного нерва легко сплутати з іншими захворюваннями. Біль, поколювання, слабкість — усі ці ознаки є при багатьох порушеннях в області хребта. Як же безпомилково розпізнати цю хворобу?

Защемлення може статися, коли змінена навколишня тканина (м’язовий спазм, запалення, пухлина) тисне на нервові закінчення, вони постійно передають болючі відчуття. Навіть якщо нерв здоровий, пацієнт відчуватиме сильний біль. А при тривалій відсутності лікування нерв часто запалюється, що призводить до постійних нестерпних болів. У статті за посиланням https://goncharyk.com.ua/archives/990 ви можете дізнатися якими ліками та уколами лікувати сідничний нерв.

Сідничний нерв найбільший нерв в організмі людини, формується зі злиття декількох корінців L4-S3 в нижній частині спини (попереково-крижового відділу хребта), далі йде в сідницю, по задній поверхні стегна і до нижньої частини ноги. Тому поразка навіть на одній ділянці призведе до болю. А при запущеній стадії починає губитися чутливість та рухливість.

Болить поперек, а винен сідничний нерв?

Що може спричинити защемлення?

👆 міжхребцева грижа;

👆 остеохондроз, викривлення хребта, крайові кісткові розростання тіл хребців;

👆 зміщення хребців (листез) після травм спини та внаслідок дегенеративних процесів;

👆 новоутворення хребта, малого тазу, сідничної області;

👆 запалення органів малого тазу;

👆 м’язові запалення та набряки: після переохолодження, травм, надмірного фізичного навантаження;

👆 синдром грушоподібного м’яза;

👆 вагітність, коли матка з плодом занадто сильно тиснуть на сусідні тканини.

Основним симптомом ураження сідничного нерва буде біль. На даному етапі найскладніше правильно визначити причину хвороби, але зробити це необхідно: якщо її запустити, то лікування та реабілітація проходитиме набагато довше.

На початковій стадії хвороби ви навряд чи звертатимете увагу на ці симптоми. Вони будуть малопомітні, біль періодично слабшатиме. Мурашки та оніміння ніг можна списати на незручну позу.

Зовсім інший характер симптомів проявляється більш пізніх стадіях. Саме в цей момент більшість пацієнтів помічає дискомфорт при тривалій нерухомості та періодичний різкий біль у нозі. Якщо не почати боротися з хворобою в цей час, то з’являться серйозніші симптоми та наслідки.

Пам’ятайте, що вдома затискання вилікувати неможливо: навіть якщо симптом буде куповано, хвороба нікуди не пропаде, а встановити причину і правильне лікування зможе тільки лікар-невролог, який дуже часто при таких захворюваннях призначає ЛФК та курс лікувального масажу.