Як правильно очистити шкіру?

Як правильно очистити шкіру?

0 Автор admin

При виборі ідеального засобу для чищення існує одне негласне правило: воно має бути максимально комфортним. Після процедури демакіяжу ви не повинні відчувати почуття сухості чи стягнутості. Саме тому більшість марок поділяє свої продукти на категорії в залежності від типу шкіри. Якщо жирна шкіра, краще вмиватися з водою, використовуючи гель або крем-скраб. Якщо суха і схильна до чутливості, потрібно вибирати міцелярну воду або ніжне молочко. У випадку з комбінованим типом шкіри все ще простіше можна вибирати практично будь-який продукт для очищення. Тим не менш, сучасний сайт beregbud.com.ua впевнений, що в першу чергу варто прислухатися до власних відчуттів.

Наприклад, якщо у вас суха шкіра зовсім не означає, що вам потрібно раз і назавжди забути про вмивання з водою на користь міцелярки або молочка. Спробуйте спеціальні олії або невагомі пінки без вмісту мила та спирту, які не лише очищатимуть, а й делікатно пом’якшуватимуть шкіру. Власники жирної шкіри також не прив’язані до гелів та мусів, покликаних очистити шкіру до скрипу, чудово підійде адаптований міцелярний лосьйон з ефектом, що матує. Сучасна б’юті-індустрія надає достатній набір продуктів, головне, підібрати свій засіб.

Як правильно очистити шкіру?

Отже, для того, щоб знайти свій ідеальний продукт, потрібно поставити собі 3 питання

1) Яким є ваш тип шкіри? Важливо пам’ятати, що цей фактор не повинен впливати на вибір текстури: це може бути гель, лосьйон, пінка. Однак напис про відповідність саме вашому типу шкіри на етикетці бути обов’язковим.

2) Як ви любите вмиватися? З використанням водопровідної води чи без неї? Саме від відповіді на це питання і варто відштовхуватися при покупці засобу, що очищає.

3) Чи використовуєте ви стійкий та водостійкий макіяж? Звичайною пінкою водостійку туш можна відтирати годинами, а спеціальна олія впорається з нею в 2 рахунки.

При тонкій чи сухій шкірі оптимально підійдуть міцелярний лосьйон чи молочко, пінки чи муси (головне, без мила та спирту у складі). Текстура гелів, як правило, більш концентрована, тому може спричинити дискомфорт. У цьому сенсі муси краще, тому що технологічно в них не можна покласти стільки ж активних компонентів, які можуть нашкодити чутливій шкірі. Крім того, існують і спеціальні засоби у форматі масла, що змивається водою (його зазвичай позначають як гідрофільне). Також у складі потрібно завжди шукати міцели (саме вони допомагають очистити шкіру делікатно, не травмуючи її), заспокійливі інгредієнти та будь-які натуральні олії – гліцерин, пантенол, похідні водоростей.

Для любителів делікатних текстур, зокрема молочка, що очищає, важливо також мати в арсеналі тонік. Справа в тому, що молочко, навіть на водній основі, на відміну від гелів та пінок, залишає на шкірі невидиму плівку, яка утримує в клітинах вологу (це плюс), але при цьому не пропускає повітря, в рази знижуючи ефективність подальшого зволоження (а це вже мінус). Тому після очищення за допомогою ватного диска з молочком чи косметичними вершками обов’язково потрібно протерти шкіру тоніком. Не варто їм нехтувати і після очищення міцелярною водою, оскільки, на думку експертів, міцели, що залишилися на поверхні шкіри, негативно впливають на якість шкіри. У свою чергу, лосьйон розчиняє забруднення, але при цьому не завжди якісно видаляє їх, особливо якщо ви звикли вмиватися на швидку руку. Тому ідеальною парою на кожен день стануть міцелярка та тонік, до яких кілька разів на тиждень можна додавати легкий пілінг.

Як правильно очистити шкіру?

Якщо шкіра товста і щільна, можна дозволити використовувати більш активні (але не агресивні) засоби. Для жирного типу відмінно підійдуть пінки, гелі та засоби, що відлущують. У складі шукайте кислоти, екстракт гамамелісу (він звужує пори), антиоксиданти, а також речовини, що пом’якшують тверду воду. Надлишок солей дратує тканини, провокуючи появу акне та вугрової висипки. Стануть в нагоді кошти на основі білої глини – вона витягне забруднення з пір, а також допоможе шкірі довше залишатися матовою. Варто уникати засобів з мінеральними або натуральними маслами, а також великою кількістю гліцерину в складі – вони можуть нашкодити жирній шкірі, особливо якщо їх недостатньо ретельно змивати.

Отже, продукт – а в ідеалі два (засіб для вмивання та тонік) – обраний. Тепер важливо зрозуміти, як правильно очистити шкіру.

1) Вмиватися потрібно двічі на день. З ранку просто вмитися водою недостатньо – забруднення, що з’явилися на шкірі за ніч, необхідно видаляти не менш ретельно, ніж стійкий макіяж.

2) Не варто видаляти макіяж з очей продуктами, не призначеними виробником для цієї області (як правило, це гелі та пінки для обличчя). Розтираючи повіки невідповідною текстурою, є ризик травмувати вії, а також нашкодити ніжній шкірі, провокуючи появу передчасних зморшок. Для контуру вибирайте спеціальні лосьйони або двофазні засоби з олійною текстурою, які делікатно видалять макіяж з чутливою областю губ та очей.

3) Тонізуючий лосьйон не є засобом очищення шкіри. Не варто плутати його з міцелярним лосьйоном – у цих продуктів дві абсолютно різні функції. Міцелярка видаляє забруднення, а лосьйон тонізує, регулюючи нормальний PH шкіри та готує її до подальшого догляду. Тому ці засоби не взаємозамінні, а радше взаємодоповнювані.

4) Очищати обличчя милом – злочин номер один стосовно шкіри. Нормальний PH шкіри людини слабокислий, а РН будь-якого мила, нехай із найдорожчими екстрактами та екзотичними добавками, — лужний. Після такого «догляду» всі сили крему йдуть буквально на відновлення тканин, а про зволоження та антиейджинговий ефект не може бути й мови. Виняток — так зване мило без мила: іноді бренди випускають такі брусочки. Вони погано піняться, але у них відповідна шкіра РН і м’який склад, завдяки чому засіб не травмує шкіру при вмиванні».