Класичний чи апаратний манікюр. Що вибрати?
Доглянуті та красиві руки з бездоганним манікюром – візитна картка не лише жінок, а й чоловіків. Ось чому в сучасному світі ми приділяємо особливу увагу манікюру.
Багато хто робить його самостійно, інші ж довіряють свої руки тільки професіоналам. Як клеїти накладні нігті правильно в домашніх умовах дізнайтесь за посиланням https://rhythmsdance.com.ua/yak-kleїti-nakladni-nigti-pravilno-v-domashnix-umovax/.
Однак є наболіле питання, яке хвилює кожного, хто хоч раз відвідував кабінет nail-майстра: “Який манікюр краще – апаратний чи обрізний?”
Проводиться за допомогою манікюрних ножиць чи щипчиків. Раніше перед процедурою руки розпарювали у теплій воді з мильним розчином. Але на сьогоднішній день, фахівці використовують ремувери або ванни з маслами для розм’якшення кутикули та птеригія. Після, кутикула та птеригій повністю видаляються і нігтям надають форму пилкою з низькою абразивністю.
Така техніка обробки вважається більш делікатною та щадною. Адже вона передбачає не обрізання ділянок нігтьових валиків, які служать захисним бар’єром нашого організму, а обробку та шліфування кутикули та огрубілих ділянок шкіри навколо нігтьової пластини за допомогою змінних фрез та спеціального апарату.
Крім цього існує третя техніка — комбінований манікюр.
Це комплекс апаратної та класичної техніки. Комбінований метод не вимагає розпарювання, кутикула піднімається за допомогою фрези, а обрізається щипчиками чи манікюрними ножицями.
Переваги класичного манікюру:
- підходить для рук з сильно огрубілої шкіри та тонкими нігтями;
- швидка швидкість роботи;
- доступна вартість процедури;
- можливість проводити манікюр самостійно у домашніх умовах;
Недоліки:
- великий ризик травмування;
- кутикула при обрізному вигляді манікюру травмується і тому росте швидше, ніж зазвичай, з’являються задирки, шкіра навколо нігтів грубіє, що в результаті надає неохайний зовнішній вигляд нігтів;
- не підходить для рук з дуже тонкою кутикулою та близьким розташуванням кровоносних судин
- якщо використовувати нестерильний інструмент, то великий ризик занесення інфекції;
Переваги апаратного манікюру:
- не вимагає розмочування і робиться на суху, що надалі ідеально підходить для покриття та нарощування нігтів;
- мінімальний ризик травмування шкіри та нігтьової пластини під час процедури;
- результат після процедури зберігається набагато довше, на відміну класичного манікюру;
- повільне відростання кутикули;
- процедуру виконує навчений фахівець, а всі необхідні інструменти та насадки ретельно дезінфікуються;
Як бачите, плюсів достатньо, щоб зробити вибір на користь апаратного манікюру. Але не буває бочки меду без ложки дьогтю – мінуси цієї техніки теж є.
Недоліки:
- при неправильній обробці є ризик термічного опіку;
- не підходить для роботи з дуже тонкою нігтьовою пластиною, оскільки у процесі проведення процедури можуть виникнути дискомфортні відчуття
- підвищена вартість процедури
Переваги комбінованого манікюру:
- індивідуальний підхід, завдяки якому кутикули та нігтьова пластина виглядають акуратнішими.
- з його допомогою можна усунути не тільки вже існуючі дефекти нігтів, а й попередити появу можливих ускладнень, а саме: розтріскування, розшарування та запалення в навколонігтьовій ділянці
- мінімальний ризик порізів, травм, болючих відчуттів;
- можливість надовго зберегти результат та збільшити проміжки між візитами до фахівця.
Власне, недоліків у комбінованого манікюру немає – він взяв найкраще від обрізного та апаратного методу і не дарма має велику популярність.
То який манікюр таки вибрати?
Різниця між апаратним та обрізним методами досить суттєва, якщо брати до уваги все вищесказане. Необхідно враховувати той факт, що за наявності будь-яких шкірних захворювань апаратний та класичний манікюр не рекомендуються. Тому перед проведенням процедури фахівець оцінює стан нігтьової пластини, кутикули та шкіри рук, щоб не лише зробити красу, а й зберегти здоров’я ваших нігтів.